اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

سر فصل دروس آماری دوره ی ارشد آمار زیستی

پستتوسط biosta » 1393-مرداد ماه -13GMT22:27:40+00:00

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
ناپلئون بناپارت : اگر نیمی از لشگریانم ایرانی بودند  تمام دنیا را فتح میکردم...
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

تاريخ عضويت: 1391-مرداد ماه -5GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 151 بار
تشکر شده: 273 بار
امتياز: 8425

Re: اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

پستتوسط biosta » 1393-مرداد ماه -13GMT22:39:17+00:00

دوستانی که مهر می روند ترم یک آمارزیستی به لینک زیر مراجعه کنند

عضويت  / ورود

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

دورس دوره ی ارشد آمارزیستی

پستتوسط biosta » 1393-مرداد ماه -13GMT22:39:39+00:00

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

راهنمایی

پستتوسط biosta » 1393-مرداد ماه -13GMT23:01:32+00:00

شبانه علوم پزشکی تهران بنظرم ارزش داره و معتبر هم که هست
بنظرم بایستی شهریه ثابت و متغیر کمتر از سه میلیون باشه
مسلما شبانه علوم پزشکی تهران بهتر از هر شعبه بین المللی هست .

بنظرتون با رتبه 44 امکان قبولی مشهد هست؟(البته بافرض وجودرتبه های یکسان).

اصفهان 4
ایران 5
تربیت مدرس 5
تهران 5
بهشتی 6
شیراز 5
مشهد 5
جمع 35

پس رتبه ی زیر 35 احتمال زیادی برای مشهد اصفهان و شیراز و ایران داره
شاید رتبه ی 40
مشهد- اصفهان یا شیراز یا ایران قبول شود
اما 44 فکر نکنم
44 احتمال کمی برای قبولی در دانشگاه های مذکور را دارد اما دانشگاه های دیگر قبول هست .

اگه من آمار محض قبول بشم روزانه و نرم
ایا سال بعد فقط از کنکور آمار محض محروم میشم یا از آمار زیستی هم محرومم ؟
در واقع اگه روزانه محض قبول بشم و نرم ایا سال بعد فقط همون رشته رو محرومم یا تمام رشته های وزارت علوم رو ؟
الان من چیکار کنم ؟

محرومیت وزارت علوم و وزارت بهداشت به هم مربوط نیست
اگر روزانه آمارریاضی قبول شوید و نروید همان شرکت در کنکور سال بعد دانشگاههای وزارت علوم را محرومید
و می توانید آمارزیستی سال بعد شرکت کنید

میتوان یک روزانه آمارریاضی از وزارت علوم گرفت و بعد یک روزانه آمارزیستی از وزارت بهداشت
کاری که خیلی ها انجام می دهند و چون یک روزانه گرفته شده از وزارت علوم ایراد ندارد ارشد دوم روزانه از وزارت بهداشت باشد چون وزارت خونه ها از هم جدا هستند .

دوستان کسی میدونه غیرازتهران شهرهای دیگه به ترم یکی ها خوابگاه میدن یانه؟؟؟

شاید به جز دو سه تا دانشگاه مابقی دانشگاه ها برای خوابگاه اذیت می کنند و دانشجو خودش باید بعد قبولی پیگیری کند

از شهر ما تا کرمانشاه 1600کیلومتر راهه
بنظرتون میصرفه کرمانشاهم بزنم؟
:(((

سلام اگر قرار باشه کرمانشاه قبول شوید به نظرم
جاهای نزدیک تر قبول می شوید
روی ترتیب انتخاب هایتان دقت کنید
چون مثلا" کرمانشاه و یزد و کرمان و اراک و اهواز و ... تقریبا با هم پر می شوند

سلام آقای مدیر بمنم یه لطفی کنید جواب بدید با رتبه 38 با توجه ب ظرفیت شیراز ک فقط5 تاس یا اصفهان که 4 نفره من شانسم تو کدومشونه؟
اصن شک کردم که با این وضع اصفهانم بیارم

سخته بشه گفت حتما قبول هستید
احتمال زیادی هست به عنوان آخرین نفرات در این دانشگاهها قبول باشید
البته من ترجیحم با شیرازه که اولویت بالاتر ببریدش
شیراز سطح بالاتری از اصفهان دارد .

کسی در مورد دانشگاه کرمان اطلاعی داره؟؟؟چه جوره؟
کرمان گروه خوبی داره و گروه امارزیستی آن بنظرم از یزد و اهواز و اراک و کرمانشاه و مازنداران قوی تر هست و از سال دیگه قراره دکتری آمارزیستی هم بیاره

من شدم 21 تر تیب دانشگاه ها رو چطور بزنم؟
آیا روزانه تربیت مدرس قبولم؟

با توجه ظرفیت ها بنظرم حتما
رتبه های زیر 9 تهران
زیر 25 بهشتی و تربیت قبولند
زیر 35 شیراز و اصفهان و مشهد و ایران
البته فکر کنم با توجه به ظرفیت ها هر کسی بتونه این پیش بینی رو بکنه

آقای کیانی به نظر شما دانشگاه ایران از نظر علمی در بین دانشگاه ها چندم است؟

باید به رنکینگ بین المللی و رتبه بندی داخل کشور مراجعه کرد
نظرم من برای گروه آمارزیستی ایران بالاتر از تمام دانشگاه ها بجز تهران و بهشتی و تربیت و شیراز و همدان هست

چون به سایت دانشگاه ایران رفتم 2 مربی ،2 دانشیار و 2 استادیار داشت
به نظرم اگر استاد های یک دانشگاه از نظر مرتبه ی استادی قویتر باشند
یعنی آسان تر میتوان در دوره ی ارشد مقاله کار کرد نظر شما چیست

کاملا بستگی به دانشجو دارد و استاد چندان تو مقاله کاره ای نیست!!!یعنی تو نوشتن آن
استاد نظر میده و مابقی کارها با دانشجو هست مگر این که استاد در اون زمینه تخصص داشته باشد که یک کمکی بکند
وقتی استادهای یک دانشگاه مرتبه ی بالاتری دارند تجربه بالاتری دارند اما توجه کنید که چه بسا علمشان قدیمی شده باشد و خودشان را به روز نکرده باشند !!!

سطح دانشگاه تهران خيلي بالاتر از شهيد بهشتي هست ؟
خیلی نه
اما علوم پزشکی تهران از تربیت مدرس و بهشتی و مابقی دانشگاه ها بالاتر هست .

منکه تهرانی نیستم
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

مشهد و تهران رو هم نمیارم صد در صد
اگه امسال انتخاب رشته کنم و قبول نشم میشه سال بعد شرکت کرد تو ازمون؟
یا کلا انتخاب رشته نکنم؟
انتخاب کنید به ترتیبی که دوست دارید
حتی شعب بین الملل رو بعد از روزانه ها انتخاب کنید
اگر روزانه قبول شوید نروید یک سال محروم می شوید
اگر بین الملل قبول شوید یا شبانه قبول شوید و نروید محرومیتی ندارید .

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط biosta » 1393-مرداد ماه -14GMT22:51:56+00:00

دوستانی که قبول شده اند این تابستونی در زمان باقی مانده حتما spss و r را کار کنند
از من گفتن بود
زمانی که بعدا با کلی درس برای یاد گیری نرم افزار می خواهید بگذارید الان می گذارید
همین کلیات این نرم افزارها را هم کار کنید کافیست
مثلا" مدیریت داده در spss
فراخوانی داده ها در r
جمع ماتریس ها و ضرب و... در r و یا رسم نمودار یا نصب پکیچ
تحلیل رگرسیون چند گانه در spss و r
برای شما که ارشد قبول شده اید سخت نیست مطمئن باشید
با یک  جزوه خوب و کمی وقت بخوبی یاد می گیرید

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

صحبت های رتبه تک رقمی کنکور ارشد 93 آمارزیستی

پستتوسط biosta » 1393-شهريور ماه -24GMT19:02:07+00:00

سلام دوستان...
راستش من کوچکترین عضو این جمعم... ولی دوست دارم اگه چیزی می دونم به بقیه هم کمک کنم... می خوام یه کم در مورد خودم بهتون بگم شاید کمک کنه...

من 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم... اونقدر تو دوره کارشناسی درس ها سخت بود که فکر اینکه من ارشد آمار بخونم اصلا به ذهنمم خطور نمی کرد... بعد از فارغ التحصیلی همه هدفم این بود که برم سر کار... اما کاری پیدا نکردم... افسردگی گرفته بودم... پول دانشگاه پولی هم نداشتم که بدم... تا اینکه برادرم بهم کفت یه چند ماه بشین برای کنکور بخون... قبولی... آدم می شناسم 7 سال از درس دور بوده، 6 ماه درس خونده بهترین دانشگاه قبول شده... تو هم بخون... همون موقع تصمیم گرفتم بخونم... کتاب ها رو گرفتم و شروع کردم به خوندن... خیلی وقت ها خسته می شدم حوصله ام نمی شد بشینم پای درس... اما به خودم می گفتم خواب همیشه هست... استراحت همیشه هست... یه چند ماه بشین بخون بعدش بگیر بخواب و استراحت کن... گاهی چند روز حس درس نداشتم... یه استراحت می کردم دوباره شروع می کردم... راهنمایی های آقای کیانی خیلی کمک کرد... به جرات می گم عالی بود... از همون بهمن که شروع به خوندن کردم سعی کردم ساعت خوابمو تنظیم کنم... چون خواب چیزی نیست که بشه مثلا دو هفته مونده به کنکور تنظیمش کرد... سعی می کردم صبح زود پاشم... اول کارنامه دوستان سال های قبل رو بررسی کردم... دیدم همه دروس تخصصی رو توی یه برد خاص میزنن... همه تقریبا نمره 140، 150 می گیرن... درسی که تعیین کننده است زبانه... یعنی کسی که رتبه می خواد به هیچ عنوان نباید زبان رو حذف کنه... از همون موقه هم برای خودم یه حداقل را تعیین کرده بودم... که من مثلا توی ریاضی باید حداقل 6 تا سوال از 10 تا رو جواب بدم... یا مثلا از آمار و احتمال باید 14 تا از20 رو جواب بدم و غیره... اینها حداقل هایی بود که برای خودم تعیین کردم که خودم رو بتونم به برد متوسطی که داوطلب ها می زنن برسونم و بعد با زبان رتبه ام رو تعیین کنم... با این کار به خودم این آمادگی رو دادم که اگه چند تا سوال سخت دیدم عصبی نشم... و برای خودم وقت تعیین کرده بودم... که ریاضی رو مثلا باید بین ده تا 15 دقیقه بهش وقت بدم تو کنکور و غیره... برنامه ریزی خیلی مهمه... یعنی برنامه ریزی مهمترین بخش مطالعه است... من هفته رو به سه بخش تقسیم کردم... مثلا شنبه ها و سه شنبه ها دو درس، یکشنبه ها و چهارشنبه ها دو درس دیگه... و دوشنبه ها و پنجشنبه ها دو درس دیگه... و جمعه ها مرور... یعنی همه درس ها رو با هم می خوندم نه اینکه یه کتاب تموم کنم برم سراغ یه کتاب دیگه...
نکته برداری خیلی مهمه... یا توی یه برگه بنویسین یا توی کتاب علامت بزنین... من چون زبانم بد نبود برای کنکور زبان به اون صورت نخوندم... فقط تست های سال های قبل رو زدم و کلماتشون رو حفظ کردم...
سوالات سال های قبل رو خوندم ببینم چه مباحثی میاد و به چه صورت... و مطابق با اون درس می خوندم...طرح آزمایش ها چون کتابشو دیر گرفتم نتونستم کامل بخونم و چند فصل مهمشو خوندم... اونم نیازی نیست همه فرمول هاش رو حفظ کنین... بیشتر تعاریف و مفاهیم رو بلد باشید و فرمول های مهم و ساده...
کنکور آزمایشی هم دو تای آخر رو شرکت کردم... اولی رتبه ام 2 شد... که توی تاپیک مطالعه گروهی یکی از بچه ها رتبه 3 رو آورد... یادمه اون موقع آقای کیانی بهش گفت ایشالله دفعه بعد تو 2 شی... اولش بهم برخورد اما بعدش گفتم آره اون می تونه 2 شه چون من باید دفعه بعد رتبه 1 رو بیارم... و کنکور بعدیش رتبه 1 رو آوردم...
شب کنکور اصلی تا ساعت 4 یا بیشتر نتونستم بخوابم... ولی قبل از جلسه یه استکان هایپ خوردم... هایپ نوشیدنی انرژی زاست و توصیه نمی کنم... مخصوصا بخاطر کافئین و شکر زیادش... من خودم کنکور آزمایشی اولم چون می دونستم به احتمال زیاد شب قبل از کنکور اصلی نمی تونم خواب برم، هایپ رو سر جلسه کنکور آزمایشی امتحان کردم که ببینم تاثیراتش چطوره... پس اگه کسی می خواد، حتما یکی دو ماه قبل از کنکور "یه بار" امتحان کنه ببینه خوبه یا نه... مخصوصا کسانی که دیابت دارن یا بیماری های دیگه مراقب مصرفش باشن... و این نوشیدنی ها رو زیاد مصرف نکنین که خطرناکه... سالی یکی دو تاش واسه یه آدم سالم زیاده... پس برای درس خوندن به هیچ عنوان استفاده نکنین...
سر جلسه هم وقتم رو روی سوالات وقت گیر نذاشتم... می تونستم سوالای دیگه رو هم جواب بدم اما ترجیح می دادم اول سوالات ساده رو توی زمانی که برای خودم تعیین کردم بزنم و بعد از اینکه همه سوالات رو خوندم، اگه وقت کردم برگردم بقیه سوالات رو بزنم... یعنی وقتی به اون حد متوسطی که توی دروس تخصصی می خواستم رسیدم، وقت روی سوالات وقت گیر نذاشتم و رفتم سراغ سوالات زبان... اگه بعد از زبان وقت اضاف آوردم می رفتم از اول دفترچه سوالای وقت گیر رو می زدم... سوالات رو هم توی دفترچه با علامت مشخص می کردم... مثلا + برای سوالات وقت گیر، و * برای سوالاتی که بلد نیستم...
این چیزهایی بود که خواستم بهتون بگم... امیدوارم به دردتون خورده باشه...

یکی از دوستان در مورد منابعی که خوندم سوال کردن... من اینجا می گم با اجازه آقای کیانی که خیلی چیزها به ما یاد دادن...

رگرسیون بازرگان لاری (بعضی جاها که به توضیحات بیشتر نیاز داشتم مونتگمری هم می خوندم)
طرح آزمایش ها مرجعی که وزارت بهداشت داده...
آمار و احتمال مقدماتی و آمار ریاضی بهبودیان... البته بعضی از فصول مهمشون... همه فصل های آمار ریاضی برای مثال مهم نیست... فقط چند فصل اول... آمار و احتمال مقدماتی هم چند فصل اول رو خوندم... بقیه اش رو توی منابع دیگه می شه یاد گرفت اما خوب دوس دارین بخونین... من وقتشو نداشتم... و توی کتاب های تست آمار و احتمال پردازش خوندمشون...
نمونه گیری عمیدی هر دو جلد... فرمول ها معمولا فرمول های مهم میاد... و توضیحات مهمه... من جلد دوم که وقت نداشتم فقط فرمول های مهم رو حفظ کردم... همه فرمول ها مهم نیست... مفاهیم مهمه...
آمار ناپارامتری بهبودیان
ریاضی من پایه ام از قبل قوی بود زیاد نیاز به خوندن نداشتم... اما سه سال پیش که کنکور ام بی ای داده بودم ریاضی آغاسی رو خوندم... الانم فقط یه مرور روی جلد اولش کردم... جلد دوم مهم نیست... جلد اول هم مبحث سری مهم نیست...
زبان هم که لزگی... البته من زبانم بد نبود... بیشتر سوالات سال های قبل رو خوندم با کلمات مهمشون... معمولا کلمات تکرار می شن...
برای تست هم که کتاب های پردازش: آمار و احتمال مقدماتی... احتمال... و مجموعه سوالات آمار زیستی... آمار ریاضیشم که شه حالا چند تا سوالشو یه نگاه کرد
یه کناب دیگه از یه انتشارات دیگه هم بود که مجموعه سوالات آمار زیستی رو داشت.... اسمش یادم نیست ولی خیلی معروفه... آقای کیانی می دونه اسمش چیه...
البته گاهی از اینترنت بعضی نکات رو که نمی دونستم می گشتم پیدا می کردم...
این منابع یادم میاد... نمی دونم اگه چیزی بیشتر هم خونده بودم یادم اومد می گم...
اما به نظر من همه درس ها مهمه... به هیچ عنوان هیچ درسی رو حذف نکنین و توی هر درس هر چقدر هم که ضعیفین چند تا سوال آسون پیدا می شه... اونا رو بزنین...
البته من چون دیر شروع کردم واسه کنکور... تقریبا 4 ماه یا 5 ماه خوندم... وقت نداشتم که عمیق تر بخونم...

یه چیز دیگه اینکه وقتی می خواین برای کنکور بخونین، نیازی نیست تو بوق و کرنا کنین همه بدونن... هیچ کس قرار نیست بدونه شما می خواین چیکار کنین... توی آرامش درس بخونین و با کسی در موردش حرف نزنید... من ایام کنکور زیاد میومدم گروه... همه حرفها رو می خوندم اما توی بحث ها شرکت نمی کردم چون آرامش برام مهم تر بود... حتی نزدیکترین دوست هام هم نمی دونستن من می خوام کنکور بدم... پس نمی خواد به کسی بگین... سعی کنین آرامش داشته باشین... البته می تونین توی گروه هم صحبت کنین و سوالاتتون رو بپرسین... من گاهی سوالامو می پرسیدم... اما همونطور که گفتم هرکس فرمول مخصوص به خودشو داره... ببینید خودتون چطور راحت ترین...

بیوستا:
وقتی مرتب با دیگران در مورد کنکور صحبت کنید خود به خود انتظارها از شما بالا رفته و باعث میشود که بیشتر دچار استرس بشوید
چرا که کنکور در ذهنتان در نتیجه انتظار غیر واقعی که دیگران ازتان دارند تبدیل به مسئله مرگ و زندگی میشود
در حالی که کنکور یک وسیله هست برای رسیدن بهتره بگم یک پل هست برای رسیدن به اهداف که در نظر دارید نه این که خودش پایان تلاش ها و یا همه چیز باشد
به عبارتی با اتمام تلاشی که برای کنکور داشتید وارد تلاشی دوباره می شوید در مقطع قبولی
پس همان طور که دوستمان به خوبی اشاره کردند با صحبت زیاد از حد در مورد کنکور به خودمان تشنج وارد نکنیم

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -10GMT10:30:55+00:00

سلام
در جواب دوستی که فرمودن کجای خوندن هستید
من برنامه ریختم اگه خوب اجرا کنم با روزی 6 ساعت خوندنم و با توجه به اینکه 3 تا کتاب رو تموم کردم و دو سه تا رو نیمه راهم
تمام اختصاصی هام تا اخر ابان تموم میشه من موازی میخونم و تموم که میکنم تستشم روزی 10 تا میزنم ریاضی رو نصف مباحث رو که راحتترم میخونم

زبانم که دارم روزی 1 ساعت میخونم تا روز کنکور
خوبه؟

سلام چون نظر خواستید بهتان می گویم که
اگر می گویید روزی 6 ساعت پس ساعات مفید مطالعه تان را یاد داشت کنید و هفته ای باید 42 ساعت بشود .
نظم و استمرار در مطالعه بسیار اهمیت دارد در کنار نظم و استمرار استفاده از منابع مناسب .
مطالعه عمقی و آشنایی با نحوه ی مطالعه و برنامه ریزی بسیار بسیار بسیار کمک کننده هست
آنقدر که نصف رتبه تان بر می گرد به تلاشتان برای مطالعه
نصف رتبه تان هم مربوط هست به دانستن این که راه درست چیه
موفق باشید دوست عزیز

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

لغات کنکور ارشد سال های قبل

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -10GMT10:31:30+00:00

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

»«»« مهارت های مطالعه »«»«

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -10GMT10:32:56+00:00

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -10GMT10:48:25+00:00

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد علوم پزشکی

عضويت  / ورود

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -18GMT16:43:27+00:00

سلام
به نظر شما آیا آزمون های مرحله ای سنا که از آبان شروع میشه مفیده یا نه؟؟؟

سلام
شرایط شما را نمی دانم اما اغلب اغلب مواقع توصیه می کنم این آزمون های مرحله ای را یک داوطلب شرکت کند

شرکت در این آزمون ها شما را نکات درسی جدید آشنا می کند

مشکلات درسی خود را بهتر متوجه می شوید که چه مباحثی است

یک برنامه ی بلند مدت بهتان می دهد

با روش های مدیریت زمان و تست زنی بیشتر آشنا می شوید

به مطالعه تان در طول این چند ماه بیشتر نظم می دهد

میتوانید وضعیت خود را بین دیگر داوطلبان هر چند که جامعه شرکت کنندگان کم است اما بسنجید

من اگر بخواهم دوباره در کنکور آمارزیستی شرکت کنم این کنکور های آزمایشی را شرکت می کنم

البته مرحله ای ها را به صورت مکاتبه ای و کنکورهای آزمایشی جامع را به صورت حضوری شرکت می کردم .

در مکاتبه ای باید شرایط کنکور را کاملا برای خودتان رعایت کنید .

کنکورهای آزمایشی اگر خودتان را با برنامه اش منطبق کنید و خودتان را ملزوم کنید فصول ارائه شده در هر مبحث را بخوانید

نهایتا به اندازه ی چند تا تست در جلسه کنکور اصلی کمک کننده بهتان است

و این یعنی قبولی در اولویت های انتخابی بالاتر و بهتر

اگر کنکور های آزمایشی سنا مربوط به دوسال قبل را می خواهید بهم ایمیل بزنید و بگویید تا برایتان بفرستم .

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

کارنامه های قبول شدگان کنکور 93 آمار زیستی

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -18GMT17:58:38+00:00

کارنامه های قبول شدگان کنکور ارشد 93 آمار زیستی

http://s5.picofile.com/file/8145183492/ ... .docx.html

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1393-مهر ماه -18GMT18:44:56+00:00)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

برای نویسنده این مطلب biosta:
Maryam-Mohammadian (1393-مهر ماه -18GMT18:44:56+00:00)

پستتوسط biosta » 1393-مهر ماه -29GMT12:11:41+00:00

بقیه بچه ها رو نمیدونم اما در مورد خودم میدونم که صبح ها تا3 سرکارم
بعد 4 تا 7 جایی دیگه فعالیت اقتصادی

اما انشالله توی فکرم که کار بعد ظهر رو سبک تر کنم و کم کم درسو دوباره شروع کنم
سال قبل تقریبا 220 بودم
اما باید قبول بشم و میشم

اغلب داوطلبان موقع ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت که میشه یادشان میفته چنین کنکوری هم هست
یا اون موقع با آمارزیستی آشنا می شوند
و اغلب شروع مطالعه از اسفند ماه می تونه برای دانشجویان ضعیف و متوسط نتیجه قبولی را نیاورد.

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط yazahra33 » 1393-آذر ماه -11GMT23:03:21+00:00

سلام به همه ی دوستان
یه سوال:
میشه یه جای اینکه تموم کتابهایی که به عنوان منبع معرفی کردن رو بخونیم، از کتاب خلاصه دروس نشر جامعه نگر استفاده کنیم؟
خلاصه و فرمولهای مهم هر درس رو توش گفته و تست هم داره.
ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان
yazahra33
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1393-آبان ماه -11GMT22:43:11+00:00
تشکر کرده: 7 بار
تشکر شده: 0 بار
تشکر کرده: 7 بار
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 80

پستتوسط biosta » 1393-آذر ماه -20GMT21:17:07+00:00

سلام
کتابش را ندیدم اما چون از نشر جامعه نگر  است بایستی کتاب خوبی باشد .
بایستی توقعی تان را از کنکور مشخص کنید اگر صرفا می خواهید قبول شوید و مکان قبولی برایتان مهم نیست
می شود احتمالا با این کار نتیجه گرفت
در حالی که برای رتبه ی خوب باید همان طوری که در پست های قبول گفته شده عمل کرد و اغلب کتاب های پیشنهاد شده در این تاپیک را خواند.

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها:
yazahra33 (1393-آذر ماه -25GMT23:46:47+00:00)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

برای نویسنده این مطلب biosta:
yazahra33 (1393-آذر ماه -25GMT23:46:47+00:00)

قبليبعدي

بازگشت به آزمون کارشناسی ارشد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان