اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

Re: اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -2GMT13:43:29+00:00

[QUOTE=]سلام  این هفته روزی 7 ساعت بیشتر با این که وقتم ازاده نتونستم بخونم شاید ب خاطر اینکه ازمونم بدک ندادم
ولی از بس مطالب و تستای تکراری خوندم حالم بهم میخوره . لطفا راهنمایی کنید هفته اینده را چگونه بگذرونم؟
و البته ی تشکر درست و حسابی هم از جناب بیو محترم ب خاطر راهنماییهاشو ن میکنم
.[/quote]

بعضی تست های سال های قبل آمار زیستی فقط یک بار ارزش وقت گذاشتن و زدن را دارند و بعضی تست ها را چند ین بار در زمان های مختلف می توان از خود آزمون گرفت بهتر بود  گلچین و غربالگری می کردید تست های سال های قبل را تا که وقتی که برای تست می گذارید مفید باشد .
من زمانی که برای کنکور می خواندم طی چند مرحله تست های متوسط آسان و غیر مرتبط با نوع طراحی سوالات کنکور آمار زیستی رو حذف کردم
و مثلا" از یک سال فقط 10 تست یا کمتر را برای مرور و خود آزمایی دوباره باقی می گذاشتم
چون نوع طراحی سوالات از سال های قبل نسبت به زمان حال تغییر زیادی کرده بود .
می دانیم در زمان باقی مانده گزیده ای از تست های که برای خودتان انتخاب کرده اید - مطالبی که خلاصه کرده اید و مطالب فراموش شدنی در اولویت هستند .
در زمان باقی مانده برای مطالعه که می کنیم یادمان باشد که سوالات کنکور بیشتر از این که محاسباتی باشد (محاسباتی نیم خط نهایتا" یک خط ) مفهومی و درکی هست و به جای محاسبات مثلا" خود فرمول را در گزینه ها می آورند .

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
ناپلئون بناپارت : اگر نیمی از لشگریانم ایرانی بودند  تمام دنیا را فتح میکردم...
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -2GMT23:49:47+00:00)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

تاريخ عضويت: 1391-مرداد ماه -5GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 151 بار
تشکر شده: 273 بار
امتياز: 8425

برای نویسنده این مطلب biosta:
Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -2GMT23:49:47+00:00)

خودباوری+ تلاش = قبولی

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -2GMT16:08:53+00:00

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -2GMT23:47:29+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -2GMT23:47:29+00:00)

خداوند هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمی گذارد .برای شما که تلاش کرد

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -4GMT22:00:35+00:00

همدان در رشته ی آمار زیستی از دانشگاه هایی غیر از تهران -شهید بهشتی و شیراز سر آمد هست حتی از بهزیستی هم بهتره از نظر امکانات و ازنظر هیئت علمی و کلا" همدان تو امار برای خودش یک قطب هست اما نکته بسیار جالب این جاست که همدان با این که تو آمار زیستی به نظرم یکی از قطب ها هست اماقبولی در آن راحت هست ! حتی این طور بگویم که قبولی در مشهد و بهزیستی و حتی شاید اصفهان رتبه بهتری را از قبولی در همدان می خواهد اما همدان از این دانشگاه ها تو رشته ی آمار زیستی برتر هست .

...من نمیخوام مازندران بزنم. ترجیح میدم یک سال بمونم تا یه دانشگاه خوب قبول بشم.
ممنون دوست عزیز.

سلام .
چرا مازندران نمی خواهید حتی اگر حاضر باشید یک سال منتظر بمانید ؟!
این کار به نظر من درست نیست یک سال وقتتان ارزش خیلی بیشتری از این را داره که بخواهید دانشگاهی بهتر اما یک سال دیرتر قبول شوید .
نظر شخصی من این هست که تمام یا اغلب دانشگاه ها را بزنید -شاید ترجیح تان این باشد که اهواز را به علت دوری و نوپایی در رشته ی آمار زیستی اصلا" انتخاب نکنید اما به نظر من مازندران را حتما" انتخاب کنید چرا که به محل زندگی تان نزدیک هست و این نزدیکی امتیاز بسیار بالایی هست که وقتی از ان بی نصیب بودید درکش می کنید .
اگر واقعا" و واقعا" مسافت چندان برایتان مهم نیست همدان میتونه برای شما در ترتیب انتخاب ها در اولویتی بالا تر قرار بگیره چون قبولی راحت تری از دیگر دانشگاه های تراز اول در رشته ی آمار زیستی داره در حالی که در این رشته سطح علمی بالایی داره .
ساعت خوابتان را تنظیم کنید و آرامش داشته باشید تا که نتیجه خوب تری بگیرید
رتبه الزاما" ناشی از سواد علمی داوطلب نیست و دو واوطلب با سطح علمی دقیقا برابر می توانند اختلاف رتبه ای حتی بیشتر از 50 تا از یکدیگر داشته باشند که این در رشته ی آمار زیستی بسیار زیاد هست

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:24:23+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:24:23+00:00)

علوم پزشکی مشهد در مورخه 4/ خرداد/92

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -4GMT22:06:55+00:00

گروه ارشد آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی مشهد( از زبان خودم که ترم دو هستم . ):

کلا" 15 دانشجوی ارشد آمار زیستی(9 زن و 6 مرد ) (گروه دانشجوی اپیدمیولوژی ندارد)
آزمایشگاه گروه آمار زیستی با 15 کامپیوتر ( هر دانشجو یک کامپیوتر مختص خودش )و میز کنفرانس و کتابخانه کوچکی حدود 100کتاب مختص گروه .
کلاس درس بیسش کامپیوتر هست با 7 سیستم کامپیوتر .
هر دو دانشجو یک کمد برای وسایل .
هر هفته جلسه ای جهت ارائه سمینار( به صورت دوره ای ) توسط دانشجویی - مطرح کردن مشکلات و پیشنهادات و انتقادات تشکیل می شود .
دانشکده بهداشت که گروه آمار زیستی در آن هست در مرکز و بافت قدیمی شهر مشهد قرار دارد و یک سری امکانات خوبی برای دانشجویان این دانشکده فراهم هست از جمله قرار داشتن کتابخانه مرکزی دانشگاه در این دانشکده و...
اتاق مشاوره آماری و متولوژیست ( روش شناسی ) در دانشکده که پذیرای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد هست  توسط همین 15 دانشجو گردانده می شود .
مدیر گروه بسیار دلسوز و مهربان هر دانشجو را گویا فرزند خودش می بیند ( آقای دکتر حبیب الله اسماعیلی )
گروه دارای 4 هئیت علمی هست که معمولا"به علت تدریس به دانشجوهای گروه های دیگر و کارهای تحقیقاتی یا اداری کمتردر گروه حاضر هستند!
گروه آمار زیستی مشهد مشکل بزرگش کمبود اعضا هئیت علمی هست و نیز عدم حضور و در دسترس بودن ایشان هست .

جو بسیاربسیار صمیمی و دوستانه ای بین دانشجویان گروه برقرار هست و چون به نوعی هئیت علمی در دسترسی به اون صورت نداره !بنابرین باعث شده دانشجویان بیشتر به هم کمک می کنند .
دو دانشجوی دکتر پذیرفته شده برای هیئت علمی گروه آمار زیستی مشهد که طی سال های آینده به هئیت علمی گروه به طور کامل خواهند پیوست .
طی منبع موثقی طی دوسال آینده توسط کنکور دکتری دانشجوی آمار زیستی خواهد پذیرفت .
تا کنون حدود14 نفر در گروه آمار زیستی مشهد فارغ التحصیل شده اند که از این تعداد
یک نفر خارج از ایران (دکتری انفورماتیک پزشکی  )

دو نفر علوم پزشکی شهید بهشتی
سه نفر علوم پزشکی تهران
یک نفر همدان
یک نفر اصفهان
دو نفر تربیت مدرس
دکتری آمار زیستی قبول شده اند که این قبولی در دکتری با توجه به تعداد فارغ التحصیلان در حد خودش رکورد هست .

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:23:28+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:23:28+00:00)

خداوند هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمی گذارد .برای شما که تلاش کرد

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -5GMT10:12:53+00:00

واقعیت اینه که  استرس و اضطراب همراه اغلب داوطلبان جدی کنکور هست کسی هست که درس خونده و اغلب اغلب مواقع داوطلبان جدی کنکور هستند که  استرس و اضطراب دارند
پس اگر دلهوره دارید نشانه این هست که داوطلب جدی کنکور هستید و اگر این عامل مخدوشگر در نتیجه تان را کم و بیش کنترل کنید حتما" قبولید
پس به خدا توکل داریم که هیچ تلاشی را بی نتیجه نمی گذارد و می گوییم من چند ماه هست که دارم برای کنکور به طور جدی  مطالعه می کنم پس من لیاقت قبول شدن را دارم و با کنترل نسبی خودم در برابر اضطراب و مهارت های درسی و غیر درسی که برای نتیجه گرفتن در کنکور لازمه می توانم علاوه بر قبولی در اولویت بالاتری قبول شوم .
برای بهترین خود بودن باید به خودتان مسلط باشید یعنی غرور زیادی و اعتماد به نفس کاذب - باختن خود و نداشتن روحیه و اضطراب و استرس زیاد کار را خراب می کنه پس بایستی بتوانید خودتان را کم و بیش کنترل کنید که دچار چنین احساساتی به طور شدید نشوید
من می دانستم که در جلسه کنکور قراره چه کار کنم حتی موارد غیر منتظره را هم برای خودم آنالیز کردم با این حال که کلی خودم را امید می دادم استرس و اضطراب داشتم اما عامل نتیجه گیری ام کنترل خودم ( که اضطرابم زیاد نشود ) بود
می دانستم دیگر داوطلبان جدی کنکور هم تقریبا" چنین هستند و کسی در حد خودش بهترین خواهد بود که بتواند احساسات خودش تا حدود زیادی ( نه الزاما" کاملا" ) کنترل کند .
داریم مرور می کنید و سال قبل در این مواقع نزدیک کنکور در این یک هفته علاوه بر مرور کلیه مطالب تمرکز بیشتری بر مرور و خواندن و به چالش کشاندن خودم در نکات و مطالب فراموش شدنی و سخت داشتم .در این روزها از استراحت غافل نشید هر چیزی در زندگی وقتی در جای خودش باشد می توانید نتیجه بهتری را بگیرید قرار نیست که از استراحت بزنید و درس بخوانید مخصوصا" در این روز ها که به استراحت بیشتری احتیاج دارید .

منظورم از استراحت خواب بیشتر و در کنار خانواده بودن هست و نه تلویزیون و اینترنت بیشتر .
یک ورزشکار حرفه ای در روزهای نزدیک مسابقه اش تمرینات سبک تری می کند چون او زحمات خودش را در ماه های قبل کشیده و الان با آرامش و تمرینات سبک حساب شده برای روز مسابقه انرژی ذخیره می کند .

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:24:44+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:24:44+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -6GMT11:02:16+00:00

چیزی که تا الان در آزمونهای وزارت بهداشت من دیدم این بوده: اولویت دانشگاه مهم نیست
یعنی اینکه برای وزارت بهداشت مهم نیست که شما دانشگاهی که احتمالا قبول میشید رو کجای فرم می نویسید میخواد نام اون دانشگاه اولین انتخابتون باشه میخواد آخرین
پس مکانیسم انتخاب شهر وزارت بهداشت چطوریه؟
جواب: وزارت بهداشت از فرد دارای بالاترین نمره در اون رشته شروع می کنه، اون فرد هر دانشگاهی رو اول زده باشه یکی از ظرفیتهای اون دانشگاه توسط نفر اول پر میشه
بعد از نفر اول سیستم میره سراغ رتبه دوم اون رشته، اونهم هر دانشگاهی رو اول زده باشه یکی از ظرفیتهای اون دانشگاه توسط نفر دوم پر میشه
این موضوع ادامه داره تا برسه به نفر آخر...

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:25:21+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:25:21+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -6GMT11:03:48+00:00

راستی در مورد خوابگاه یا عدم آن هر دانشگاه یی سیاست خودش را دارد
بعضی دانشگاه ها اصلا" خوابگاه دانشجویی نمی دهند مثل تهران یا بهزیستی و بایستی خود گردان یا تحت نظر دانشگاه با هزینه کمی بالاتر گرفت .
( مثلا" به جای ماهی 30 هزار تومن ماهی 100 هزار تومن)
بعضی دانشگاه ها بعد از ترم اول در صورت پی گیری دانشجو خوابگاه می دهند .مثل مشهد
بعضی دانشگاه ها هم که بدون هیچ حاشیه ای خوابگاه می دهند .
ارایه خوابگاه در مقطع ارشد چندان به دختر و پسر بودن ربطی ندارد .
به طور کلی سیاست این هست که به دانشجوی تحصیلات تکمیلی ( ارشد یا دکتری ) حد الامکان خوابگاه داده نشود! .
چون خوابگاه را برای دانشجویان لیسانس می خواهند !

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:25:32+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:25:32+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -6GMT11:11:42+00:00

آیا همه دانشگاه ها را انتخاب کنم با فقط تعدادی را . همه ی دانشگاه ها خوبند ؟

انتخاب خودتان هست چون زندگی و آینده خودتان هست چون در انتخاب آزاد هستید .
نه من و نه هیچ کسی دیگر نمی تواند جواب قطعی بدهد انتخاب نهایی که چکار کنید با خودتان هست شاید به نفعتان باشد که تمامی انتخاب ها را بزنید شاید هم چنین نباشد .
نمی دانم چه بگویم چون جای شما نیستم و شرایط شما را نمی دانم
مشورت می گیرید ولی عاقبت انتخاب خود را- تصمیم خود را که چکار انجام می دهید را برگردن دیگران نیندازید .
نظرم مشورت با خانواده هست ببینید نظر آن ها چیست با این که در محلی دور تحصیل کنی چه می گویند حتی در ترتیب اولویت ها می توانی از ایشان کمک بگیری اما تصمیم نهایی و ترتیب انتخاب ها و مسولیت این تصمیم بر عهده ی خودت هست .
و خودت چطور آیا با دوری مسئله ای نداری .
آیا حاضری که در امسال به هر نحوی که شده قبول شوی و دیگر حوصله یک سال دیگر برای کنکور خواندن را نداری
یا سخت پسند هستی و حاضری بهای قبولی در دانشگاه تراز اول که یک سال تلاش دیگر و یک سال منتظر شدن برای رسیدن به این خواسته هست را بپردازی .
پرسیدن چنین سوالاتی و جواب گویی به آن باعث می شود بهتر بدانی که چکار می خواهی انجام دهی .
گفته بودی که "باید حتما قبول شوم "اگر بایدی هست و نمی خواهی و حوصله ی این که یک سال دیگر بخوانی را نداری که دیگر معلوم هست چکار کنی
خیلی ها هستند که می خواهند امسال به هر نحوی که شده قبول شوند و بالعکس خیلی ها هم هستند که تنها چند دانشگاه ها انتخاب می کنند
عملکرد دیگران نظر دیگران حکم کلی که چگونه عمل کنی نیست شرایط خودت را بسنجد و با مشورت تصمیم بگیر
هر کسی تصمیم خودش را دارد فارغ از این که دیگران چگونه عمل می کنند یا چه می گویند مشورت بگیر ولی تصمیم نهایی را خودت انجام بده .

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:58:59+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:58:59+00:00)

خداوند هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمی گذارد

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -6GMT11:14:05+00:00

خداوند هیچ تلاشی رو بی نتیجه نمی گذارد .برای شما که تلاش کردید خودباوری یعنی قبولی
واقعیت اینه که استرس و اضطراب همراه اغلب داوطلبان جدی کنکور هست کسی هست که درس خونده و اغلب اغلب مواقع داوطلبان جدی کنکور هستند که استرس و اضطراب دارند
پس اگر دلهوره دارید نشانه این هست که داوطلب جدی کنکور هستید و اگر این عامل مخدوشگر در نتیجه تان را کم و بیش کنترل کنید حتما" قبولید
پس به خدا توکل داریم که هیچ تلاشی را بی نتیجه نمی گذارد و می گوییم من چند ماه هست که دارم برای کنکور به طور جدی مطالعه می کنم پس من لیاقت قبول شدن را دارم و با کنترل نسبی خودم در برابر اضطراب و مهارت های درسی و غیر درسی که برای نتیجه گرفتن در کنکور لازمه می توانم علاوه بر قبولی در اولویت بالاتری قبول شوم .
برای بهترین خود بودن باید به خودتان مسلط باشید یعنی غرور زیادی و اعتماد به نفس کاذب - باختن خود و نداشتن روحیه و اضطراب و استرس زیاد کار را خراب می کنه پس بایستی بتوانید خودتان را کم و بیش کنترل کنید که دچار چنین احساساتی به طور شدید نشوید
من می دانستم که در جلسه کنکور قراره چه کار کنم حتی موارد غیر منتظره را هم برای خودم آنالیز کردم با این حال که کلی خودم را امید می دادم استرس و اضطراب داشتم اما کم و عامل نتیجه گیری ام کنترل خودم ( که اضطرابم زیاد نشود ) بود
می دانستم دیگر داوطلبان جدی کنکور هم تقریبا" چنین هستند و کسی در حد خودش بهترین خواهد بود که بتواند احساسات خودش تا حدود زیادی ( نه الزاما" کاملا" ) کنترل کند .

داریم مرور می کنید و سال قبل در این مواقع نزدیک کنکور در این یک هفته علاوه بر مرور کلیه مطالب تمرکز بیشتری بر مرور و خواندن و به چالش کشاندن خودم در نکات و مطالب فراموش شدنی و سخت داشتم .در این روزها از استراحت غافل نشید هر چیزی در زندگی وقتی در جای خودش باشد می توانید نتیجه بهتری را بگیرید قرار نیست که از استراحت بزنید و درس بخوانید مخصوصا" در این روز ها که به استراحت بیشتری احتیاج دارید .
یک ورزشکار حرفه ای در روزهای نزدیک مسابقه اش تمرینات سبک تری می کند چون او زحمات خودش را در ماه های قبل کشیده و الان با آرامش و تمرینات سبک حساب شده برای روز مسابقه انرژی ذخیره می کند .
استراحت به معنی تلویزیون و اینترنت بیشتر از قبل نیست .استراحت خوابیدن بیشترو در کنار خانواده بودن منظورم هست .
به علت اهمیت موضوع می گویم که داوطلبان که صبح کنکور دارند این روزها ساعت خواب و بیداری برای شما رتبه تان را رقم می زند.

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:25:40+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:25:40+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -6GMT12:22:21+00:00

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:29:23+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -6GMT20:29:23+00:00)

پستتوسط Maryam-Mohammadian » 1392-خرداد ماه -6GMT20:58:13+00:00

سلام
همانطور که جناب بیو نوشتند این تیپ بندی دانشگاه های علوم پزشکی مربوط به سال 91 است تیپ بندی جدید با توجه به خبر زیر تغییر کرده است

معاون آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي کشور از حذف تيپ سه از رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور خبر داد.

با اشاره به مصوبات 28 اسفند 91 شوراي گسترش در خصوص تيپ‌بندي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور، اظهارکرد: بر اين اساس دانشگاه‌هاي علوم پزشکي به دو تيپ يک و دو تقسيم‌بندي مي‌شوند و ديگر تيپ سه وجود ندارد.

وي با اشاره به نحوه تيپ‌بندي دانشگاه‌ها و شاخص‌هاي تيپ يک، گفت: دانشگاه‌هايي که داراي حداقل 20 سال سابقه باشند و هيات مميزه و 10 رشته تخصصي داشته باشند، همچنين در رشته‌هاي تخصصي فارغ‌التحصيل داده باشند مي‌توانند در رده دانشگاه‌هاي تيپ يک قرار بگيرند.

عين‌اللهي افزود: بر اين اساس مابقي دانشگاه‌ها که اين شاخص‌ها ندارند در رده دانشگاه‌هاي تيپ دو قرار مي‌گيرند.

عضويت  / ورود

انجام پروژه های آماری
info.amargiran@gmail.com

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian تشکر کننده ها:
biosta (1392-خرداد ماه -7GMT09:31:00+00:00)

نماد کاربر
Maryam-Mohammadian
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 1389-اسفند ماه -19GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 432 بار
تشکر شده: 561 بار
تشکر کرده: 432 بار
تشکر شده: 561 بار
امتياز: 61380

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian:
biosta (1392-خرداد ماه -7GMT09:31:00+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -7GMT09:33:01+00:00

مکانیسم مغز برای کمتر کردن خطر آینده ( اضطراب ) تصویر سازی ذهنی از آنچه که قرار هست در آینده اتفاق بیفتد هست .
یا به عبارتی احتمالات ممکن را می سنجد تا که اگر در آن اتفاق قرار بگیرد بداند چگونه عمل کند
حال که این مطلب رو گفتم مناسب می بینم که به دوستان داوطلب بگویم :
چشمان خود را ببندید و خود را در جلسه امتحان تصور کنید ( به طور مثبت به موضوع نگاه کنید ) و این که از کدام درس می خواهید شروع کنید و بعد به کدام درس و...
آنچه که می خواهید در جلسه انجام دهید را برای خود مرور کنید مطمئنا" موثر هست چرا که وقتی در محیط جلسه قرار بگیرید مغز قبلا" برای خودش این مراحل را گذرانده پس نگرانی و استرس کمتری دارد .

سلام
لطفا"رتبه اخرین فرد قبولی در ارشد اماربیرجندو بهم بگین در سال91؟روزانه وشبانه
راستی با رتبه260کجا احتمال قبولیست در ارشد امارریاضی؟ممنون

دوستان اگر هم قرار هست وقت و انرژی خود را برای آمار ریاضی بگذارید لااقل روزانه قبول شوید چرا که همین داوطلبانی که روزانه قبول می شوند از این که آمار ریاضی می خوانند اغلب پشیمان هستند و حال بخواهید پولی را هم بدهید که دیگه زور هست .
با این رتبه می دانید که روزانه بیرجند قبول هستید .

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -7GMT18:27:42+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -7GMT18:27:42+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -8GMT00:41:42+00:00

من آماده ام برای هر سوالی

البته خوب بگم ها خوبه که اعتماد به نفس مثبت دارید اما کاذب نشه .
کسی که داوطلب حرفه ای کنکور هست می دونه که بعضی سوالات کنکور برای جواب داده نشدن طرح می شوند
مهم هست که به خودمان بقبولانیم که قرار نیست بیشتر بیشتر سوالات رو جواب دهیم قراره برویم و تلاش خودمان را در جلسه کنکور انجام دهیم
مثلا" اگر سوالات نسبت به سال و سال های قبل سخت تر باشه متوسط درصدها میاد پایین و در این موقع اون هایی که می گویند من حتما" باید این سوال را جواب دهم حسابی ضرر می کنند .

داوطلبانی که عصر امتحان دارند صبح امتحان اصلا" عجله ای برای بیدار شدن نداشته باشند حتی خانواده را بسپارند که خانه را ساکت نگه دارند و پرده های اتاق کشیده ! که بتوانند تا هر وقت که می خواهند بخوابند .
داوطلبانی که صبح امتحان دارند هم اگر نتونستند خوب شب قبل از کنکور بخوابند اصلا" ناراحت و نگران نباشند
( خودم 2 ساعت شب کنکور خوابیدم و در انتخاب اولم هم قبول شدم کم و بیش مابقی هم کلاسی های ارشدم نیز چنین بودند .)
چرا که به جرات می خواهم بگویم که بیشتر از نصف داوطلبانی که صبح امتحان دادند و قبول شدند خواب مناسبی در شب کنکور نداشتند .
البته اگر از روز های قبل ساعت خوابتان را نتظیم کرده باشید احتمال چنین اتفاقی کم می شود .
هر وقت که احساس خستگی کردید به رخت خواب بروید .

خيلي مسخرستاااااااا
اخه اين استرس چيه به جون من افتاده
كاش تموم ميشد[/quote]

با خودت صحبت کن  که چون این استرس زیاد  باعث میشه کمتر از حد خودم باشه پس استرس و اضطراب رو کنترل می کنم که  کمتر بشه
با چند تا نفس عمیق شروع کنید .
استرس داشته باشید اما نه زیاد شما دیگه نه بچه هستید و نه اولین کنکوری ست که میدهید پس نباید استرس تان زیاد باشد باید کمی استرس داشته باشید اما نه زیاد .
خودتون رو و اطلاعات علمی تان را بیشتر از هر زمانی باور کنید .  

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -9GMT21:11:51+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -9GMT21:11:51+00:00)

پاسخ

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -12GMT11:56:50+00:00

asalbanu نوشته است:سلام خسته نباشید
من دیروز کنکور آمارزیستی سال 92 رو امتحان دادم.درصدامو حساب کردم
ب نظر شما با این درصدها قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ریاضی 60%-آمارریاضی 45%-روشهای آماری33.3%-زبان 0؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین

با این درصد ها نمره ات می شود 85 و به نظرم با این درصد ها رتبه ی حدود200 یا 150 می آوری .
خودت می دانی که کاربردی ات را کم زدی
بیشترین تاثیر را این درس دارد .
به نظرم رتبه ات به کمتر از  70 میرسید اگر کاربردی را دو برابر می زدی

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -12GMT13:17:41+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -12GMT13:17:41+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-خرداد ماه -13GMT15:18:00+00:00

تعدادی زیادی از قبول شدگان کنکور آمار زیستی در دفعه ی اولی که کنکور دادند قبول نشدند
اما اگر تلاش را کنار می گذاشتند و باور نمی کردند که می توانند در اولویتی که میخواهند قبول شوند دیگر قبول نبودند .

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -13GMT21:19:06+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-خرداد ماه -13GMT21:19:06+00:00)

قبليبعدي

بازگشت به آزمون کارشناسی ارشد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان