اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

پستتوسط biosta » 1392-دي ماه -27GMT19:58:25+00:00

یک نفر چندین سال قبل کنکور آمار زیستی قبول شد همون شخص هم برایم الگو شد تا که من هم قبول شوم
وی یک پاوری در مورد کنکور آمار زیستی هم درست کرده بود
در آخرین اسلاید این پاور دلیل قبولی در کنکور را بیان کرده بود در این اسلاید تنها سه بار نوشته بود
بالا بردن کف انتظارات
واقعیت همینه که قبولی از خود باوری شروع میشه ، تا واقعا" بدون ذره ای شک باور نکنید که قبولید تلاشتان باطله
از آن جهت که در حد خودتان نمی توانید بهترین نتیجه را بیاورید
...
وقتی واقعا" باور کنید که قبولید با استرس و اضطراب بیگانه می شوید

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
ناپلئون بناپارت : اگر نیمی از لشگریانم ایرانی بودند  تمام دنیا را فتح میکردم...
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1392-دي ماه -27GMT23:26:59+00:00)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

تاريخ عضويت: 1391-مرداد ماه -5GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 151 بار
تشکر شده: 273 بار
امتياز: 8425

برای نویسنده این مطلب biosta:
Maryam-Mohammadian (1392-دي ماه -27GMT23:26:59+00:00)

Re: اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

پستتوسط biosta » 1392-دي ماه -27GMT19:59:22+00:00

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
خواستن توانستن است.

من بايد موفق بشوم.

من بايد درستكار باشم.

من بايد تصميم اساسي براي موفق شدن بگيرم.

من بايد خوب درس بخوانم.

من بايد با رتبه خوب قبول شوم.

من بايد تلاش كنم.

من بايد موانع موفقيت را بردارم.

من بايد، بايد، بايد...
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

Maryam-Mohammadian (1392-دي ماه -27GMT23:23:22+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-دي ماه -27GMT23:23:22+00:00)

همیشه قبولی از خود باوری شروع می شود .

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -7GMT08:32:37+00:00

خیلی از داوطلبانی که قبول می شوند تازه از موقع ثبت نام کنکور شروع می کنند به خواندن برای کنکور ارشد ( تقریبا" نیمی از قبول شدگان )
پس شما اصلا" عقب نیستید و اون سه هفته ام که کنکور زودتر شده مطمئن باشید کاملا" مطمئن باشید اگر از زمان باقی مانده به خوبی استفاده کنید احتیاج نخواهید داشت .
مهم این هست که در مطالعه نظم و استمرار داشته باشید
مهم این هست که کمتر روزی باشد که مطالعه نمی کنید و ساعات مطالعه تا را یادداشت کنید و برنامه ریزی تان را حد الامکان اجرا کنید
مهم این هست که ار خودتان و پیش وجدان خودتان آسوده باشدی که با شرایطی که من در آن قرار گرفتم لااقل خودم در حق خودم کم کاری نکردم
مهم این هست که انگیزه هایتان از کنکور ارشد تمام وجودتان را بگیرد

آقا حالا اینا آزمون رو انداختن جلو عب نداره :)))
حالا چرا با آزمون دانشگاه آزاد تاریخ برگذاریش یکیه دیگه گندشو درآوردن به خدا :))))

این تغییر تاریخ آزمون و همزمانی کنکور وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد نشانه این هست که طبق معمول کسی که لیاقت ندارد به صندلی تکیه داده ...
پارسال هم همین همزمانی دو کنکور اتفاق افتاده بود ،نزدیک کنکور که شد اعلامیه می دهند و زمان کنکور را چند روزی این ور و اون ور می کنند ،

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها: 2
Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -8GMT18:06:48+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:05:37+00:00)
رتبه: 18.18%

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -8GMT18:06:48+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:05:37+00:00)

تصویر ذهنی مثبت

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -7GMT08:33:18+00:00

اضطراب بسیاری از اوقات هم از تصور نگران کننده شخص درباره خودش نشأت می گیرد.
یعنی با این که شما درس خود را می خوانید و اهل مطالعه هستید، مدام تصور نگران کننده ای از خودتان در ذهن دارید که بازده فعالیت ذهنی شما را کاهش می دهد
و به حافظه و تمرکز شما لطمه وارد می کند.بهترین و آسان ترین شیوه برای مقابله با این اضطراب کاذب انجام تمرینات تلقین تجسمی است که بی جهت ساده گرفته می شود. صبحها پس از بیدار شدن، ظهرها پس از یک آرامش چند دقیقه ای و قبل از صرف ناهار و به ویژه شبها قبل از خواب به آسودگی دراز بکشید، بدن را شل کنید.
چند نفس عمیق بکشید و با صدای بلند یا در ذهن خود چندین بار این جملات را تکرار کنید:
“من با تمرینات عالی ام، تمرکزم روز به روز بیشتر می شود”
“من سرشار از قدرت تمرکز فوق العاده ای برخور دارم”
“من سرشار از آرامشم و در این آرامش، تمرکز جاری است”
“حافظه ام بسیار عالی است و روزبروز بهتر می شود”
“در کلیه امتحاناتم موفق هستم و هم اکنون نمرات عالی ام را می بینم”
در لحظاتی که این جملات را می گویید و چند بار تکرار می کنید، خود را در ذهن خود ببینید. خود را در جلسه امتحان ببینید که در نهایت آرامش نشسته اید.
برگه امتحان در دست شماست. همه جوابها را می دانید و به همه سؤالات با آرامش کامل و شادی فراوان جواب می دهید.
این تصویر را شبها خصوصاً قبل از خواب، به وضوح در ذهن خود ببینید و از آن به شوق آیید.
بعد از مدتی که تلقین و بیان عبارتهای تأکیدی بالا را صبح و ظهر و شب انجام دادید و به خصوص تصویر ذهنی مثبت خود را هر شب مجسم کردید،
هم اعتماد به نفس و روحیه تان عالی می شود و هم میزان تمرکز، حافظه و یادگیری تان بهبود می یابد.

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -9GMT14:01:59+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:05:33+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -9GMT14:01:59+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:05:33+00:00)

پیرو درخواست دوستان این پست را گذاشتم

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -7GMT08:57:33+00:00

برای قبولی به عنوان آخرین نفر در یکی از سه دانشگاه تهران بهشتی یا تربیت مدرس در ارشد آمار زیستی
طبق نمرات قبول شدگان سال 92 و91 و رابطه نمره با رتبه و رابطه نمره و رتبه با تعداد سوالات نتایج زیر بدست آمد
که با حدود چند صدمی خطا در نوشته های زیر یا یک دو رتبه ای بالا پایین کاملا و مطمینا" درست هست .
اگر نحوه ی محاسبه ی صحیح نمره را برای کنکور ارشد آمار زیستی یاد داشته باشید با تحلیل کارنامه های دو سال اخیر به نتایج زیر خواهید رسید
که چون وقت نداشتید این نوشته های زیر برعهده ی ام قرار گرفت .
موفق تر از همیشه باشید
عضويت  / ورود

در سال 92
میانگین 42 درصد در تمامی دروس باعث کسب نمره ی 125 می شد ( حدود رتبه 42)برای کسب این نمره با زبان صفر در صد باید به میانگین 60 در صد در سه درس ریاضی محض و کاربردی رسید ( حدود رتبه 42)
که در صورت کسب این نمره در سال 92 داوطلب می توانست به عنوان آخرین نفرات در یکی از سه دانشگاه مذکور قبول شود.

در سال 91
میانگین 46 درصد در تمامی دروس باعث کسب نمره ی 138 می شد ( حدود رتبه 44) برای کسب این نمره با زبان صفر در صد باید به میانگین 66 در صد در سه درس ریاضی محض و کاربردی رسید ( حدود رتبه 44)
که در صورت کسب این نمره در سال 91 داوطلب می توانست به عنوان آخرین نفرات در یکی از سه دانشگاه مذکور قبول شود .

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -9GMT14:02:32+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:05:56+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -9GMT14:02:32+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:05:56+00:00)

سوال و جواب

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -7GMT15:46:31+00:00

سلام
من دوست داشتم تهران ادامه تحصیل بدم اما با توجه به شرایط جدیدی که زندگیم پیدا کرده نمی تونم از اراک بیام بیرون.
می خواستم نظرت رو درباره این دانشگاه بدونم این که سطحش چه طوریاست
به نظرت خوبه یا نه؟و این که برای قبولی توی این دانشگاه حدوده درصدام چه قدر باشه؟

سلام ، وقت بخیر  
دانشجویان اراک را می شناسم  اگر بخواهی به ایشان معرفی ات می کنم .
به نظرم به گروه آمار زیستی اراک یک سری بزن و با دانشجویانش صحبت بکن حتما" مفید خواهد بود .
برای قبولی در اراک به درصد های بالا احتیاج نیست یعنی اگر زبان را صفر بزنید مابقی درس ها 50 باشد قبول می شوید .
اما همیشه گفتم شرط قبولی بالا بردن سطح انتظارات هست ، به کم قانع نباش چون چه بسا همان کم هم گیرت نیاید
برای رتبه ی زیر 50 بخوان تا که به عنوان آخرین نفرات قبول باشی ،
اگر به هوای متوسط 50 درصد در سه درس ریاضی - محض و کاربردی بخوانی  احتمالا" قبول نشوی

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -9GMT14:02:41+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -9GMT14:02:41+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -14GMT23:49:12+00:00

نوشته ی رتبه دو کنکور 92 :
یادمه من موقعی که ثبت نام میکردم، دفترچه رو که میخوندم، تو قسمت کمک های دانشگاه مدرس نوشته بود که به رتبه های 1 و 2 وامهای خوبی میدن و خارج از نوبت خوابگاه میدن...با خودم میگفتم خب ما که نیسیم خوشبحال اونایی که میشن.
میگفتم فقط قبول شم حتی رتبه ی 50 یا 60 هم یه جورایی برام غیر قابل دسترس بود.....ولی بعد ازینکه رتبه ها اومد....فهمیدم خیلی هم دور از دسترس نبوده...
فقط آدم باید خودشو باور داشته باشه.امیدوارم همتون موفق باشین و خودتونو باور کنید.

biosta:
دو روز پیش بود داوطلبی را تلفنی راهنمایی می کردم بهش می گفتم که چه بسا نصف کسانی که قبول می شوند از رتبه و محل قبولی شان متعجب می شوند
چون بهتر از آنچه که تصور می کردند بوده که این همان نتیجه تلاش مستمر و منظم هست .
حواستون باشه ساعات مطالعه هفتگی تان پایین نیاید به همراه یاد داشتم روش های تست زنی و مدیریت زمان و کنترل استرس و اضطراب به طوری که زیاد مانع از عملکرد تان نشود باعث می شود که به امید خدا به خواسته تان برسید .
کنکور آزمایشی هم بدهید و ترجیحا حضوری شرکت کنید
به موقع مرور کنید ، مرور خیلی مهم هست
من اگر باشم و از نظر وقت در تنگنا ، ترجیح می دهم وقتم را برای مرور بگذارم تا یاد گیری مطلبی جدید
هر چی رو که می خونید خوب یاد بگیرید که در مرود راحت تر باشید

تعداد غلط هایتان که در جلسه کنکور کم شود باعث می شود در محل مورد نظرتان قبول شوید
یه طور کلی از هر 10 تا سوال که جواب می دهید یکی را باید غلط بزنید و نه بیشتر تا که از نظر تعداد غلط ها در وضعیت عالی قرار داشته باشید

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:20:55+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:20:55+00:00)

جملاتی در مورد موفقیت

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -15GMT21:27:15+00:00

میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می تواند همه نیروهای خود را در یک کانال بریزد. اریسون سووت ماردن

موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. هرمن کین

نمی توانم فرمول موفقیت را برای شما بیان کنم؛ اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید. اسوپ

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر

رمز موفقیت، پایبندی به هدف در زندگی است. بنجامین دیزرائیلی

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید. برایان تریسی

نخستین قانون موفقیت، تمرکز است. ویلیام ماتیوس

موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند،
بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند. هانری کپ

موفقیت امر ساده ای است؛ نخست تصمیم بگیرید که به درستی چه می خواهید،
آن گاه تصمیم بگیرید که در صورت رسیدن به آرزوها، بهای آن را بپردازید و بعد هم آن بها را پرداخت کنید. بانکر هانت

هرچه صبر بیشتر باشد، دقت بیشتر است و هرچه دقت بیشتر باشد، موفقیت بیشتر است. کریستوفر مارلو

اول مشورت، دوم تصمیم و سوم انتخاب سه رکن موفقیت هستند. لوپ دووکا

راز موفقیت این است: هدف را بی وقفه دنبال کنید. آنا پاولوفا

یک روش عالی برای موفقیت در کار این است: افکارتان را روی کاغذ بیاورید. برایان تریسی

پیش از آنکه بالارفتن از نردبان موفقیت را آغاز کنید، مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید. استفان کاوی

موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد. دیل کارنگی

به یاد داشته باش که برای موفقیت، بیش از هر چیز به اراده و تصمیم نیاز داری. آبراهام لینکلن

سه جمله برای دستیابی به موفقیت:
1) بیشتر از دیگران بدان،
2) بیشتر از دیگران کار کن،
3) کمتر از دیگران توقع داشته باش. منتسب به ویلیام شکسپیر

اعتماد به نفس ضرورتا تضمین کننده موفقیت نیست، اما عدم اعتماد به نفس به یقین باعث شکست می شود. آلبرت بندورا

علاقه، اندیشه و مطالعه چیزهایی هستند که شما را به سوی موفقیت سوق می دهند. وس رابرتز

احسان منفی، ترمز موفقیت ماست؛ ترمزهای خود را رها کنید. برایان تریسی

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:44:32+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:44:32+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -15GMT22:12:41+00:00

پشت سر هم مطالعه نکنید به خودتان استراحت هم بدهید یک پیشنهاد دارم که من موقعی که برای کنکور می خواندم عمل می کردم چنین بود
روز را به سه قسمت
صبح 6 الی 12
ظهر 16 الی 18
شب 18 الی 12 بامداد
تقسیم می کردم و بعد مثلا" می توانید توی یکی از این دو قسمت به انتخاب خودتان 2 تا یک ساعت و تو دوتا بازه دیگر هر کدام سه تا یک ساعت مطالعه کنید
که جمعا می شود 8 ساعت مطالعه در روز

parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:18+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:18+00:00)

پس از چه مدت زمانی باید عمل مرور را تكرار كرد؟

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -15GMT22:13:21+00:00

نمودار زیر مقدار اطلاعاتی را كه می توانید به یاد آورید بر حسب زمانی كه از لحظه مطالعه گذشته است، نشان می دهد.
با تعجب مشاهده می گردد در ابتدا نمودار حالت صعودی دارد و این به خاطر آن است كه مغز در حال مرتب كردن اطلاعات فراگرفته شده است و پس از مدتی به شدت شروع به افت می كند به طوری كه پس از یك روز فراگیر تنها قادر است 25% مطالبی را كه یاد گرفته است، به یاد آورد.
اگر پس از ده دقیقه آنچه را كه فرا گرفته‌اید به طور خلاصه برای خود یاد آوری كنید؛ نمودار با شیب ملایم تری افت خواهد كرد.
این مطلب با ده دقیقه استراحتی كه به خود می دهیم مطابقت دارد. به محض اینكه پس از استراحت برای مطالعه بر می گردیم باید به مرور مطالب جلسه قبل بپردازیم.

عضويت  / ورود

اگر مرور اجمالی مطالعه را یك روز بعد و مجدداً یك هفته بعد تكرار نماییم، نمودار حالت صعودی پیدا می كند.
واضح است كه با انجام این عمل مطالب فراگرفته شده در حافظه بلند مدت قرار خواهد گرفت.
مسلما فهمیدن مطلب به یاد سپاری آن كمك می كند و این در حالی است كه حفظ كردن طوطی وار باعث پائین رفتن نمودار می شود.

عضويت  / ورود

باید توجه داشت رعایت فواصل مناسب زمانی برای مرور مطالب میزان یادگیری را افزایش می دهد.

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:45:04+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:45:04+00:00)

عکس

پستتوسط biosta » 1392-بهمن ماه -15GMT22:19:47+00:00

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:45:25+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:25+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -15GMT00:45:25+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:25+00:00)

پستتوسط atieh94 » 1392-بهمن ماه -29GMT13:32:51+00:00

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و تشکر از سایت بسیار مفیدتون
من سال 86 فارغ التحصیل شدم و بعد چند بار شرکت در کنکور آمارزیستی وارد بازارکار شدم به عنوان کارشناس آمار. به کارم علاقه داشتم و در همون حین شروع به آموزش زبان در آموزشگاه کردم. گهگاهی  هم پروژه های آماری، پایان نامه ها و..انجام میدادم.اما بعد 4سال بدلیل ضعف شرکتهای خصوصی، عدم دادن انگیزه به کارشناسان و رضایت شغلی مجبور بعه استعفا شدم. در حال حاضر مدرک آپر اینترمدیت دارم و کماکان برای دوره های ادونس باید کلاس زبانم رو ادامه بدم.و در یک آموزشگاه مدرس زبان کودکان هستم. ولی....باورتون نمیشه با اینکه ازدواج کردم و سرم شلوغه ولی هنوز علاقه به ادامه تحصیل دارم...بعضی وقتها حتی خواب دانشجو شدن رو میبینم و از اینکه ادامه ندادم افسوس میخورم...چون شرایط الانم راضیم نمیکنه.تو جایگاهی که باید باشم نیستم.زبان دنیای وسیعیه و من هنوز به اون سطح نرسیدم که بتونم تو اون حوزه ادامه بدم.یه دفعه بیادم اومد ثبت نام  کنکور آمارزیستی آخر ساله...و یه دفعه فکرش مثه خوره افتاده تو جونم!! که شرکت کنم..تو دوران دانشجویی من جزو با اراده ها بودم...بنظرتون اگه عزمم جزم کنم با توکل به خوده خودش میتونم موفق بشم؟..با دو تا از دوستام که فارغ التحصیل این رشته اند مشورت کردم میگن دیر نیست...نظر شما چیه؟
یک دنیا ممنون از راهنماییتون

برای نویسنده این مطلب atieh94 تشکر کننده ها: 2
Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -29GMT16:00:13+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:47+00:00)

atieh94
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1392-بهمن ماه -26GMT14:21:05+00:00
تشکر کرده: 0 بار
تشکر شده: 2 بار
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 2 بار
امتياز: 30

برای نویسنده این مطلب atieh94:
Maryam-Mohammadian (1392-بهمن ماه -29GMT16:00:13+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:47+00:00)

پستتوسط Maryam-Mohammadian » 1392-بهمن ماه -29GMT16:10:48+00:00

سلام دوست عزیز
حق با دوستان شماست به نظر منم هیچ وقت برای ادامه تحصیل دیر نیست مخصوصا اینکه خود شما هم مایل به انجام این کار هستید با یک برنامه ریزی صحیح و مشاوره از افرادی که در این زمینه تجربه دارند حتما می توانید موفق شوید و در ضمن زمان باقی مانده تا کنکور ارشد زمان خوبی است و اصلا کم نیست با یک برنامه ریزی صحیح حتما می توانید موفق شوید من خودم روی برنامه ریزی دقیق و مرور درسها خیلی تاکید می کنم در ضمن تا دیر نشده ثبت نام کنید چون  4 اسفند ماه آخرین مهلت ثبت نام هست اگر باز هم سوالی بود مطرح کنید
موفق باشید
انجام پروژه های آماری
info.amargiran@gmail.com

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian تشکر کننده ها:
biosta (1392-بهمن ماه -29GMT22:44:59+00:00)

نماد کاربر
Maryam-Mohammadian
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 1389-اسفند ماه -19GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 432 بار
تشکر شده: 561 بار
تشکر کرده: 432 بار
تشکر شده: 561 بار
امتياز: 61380

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian:
biosta (1392-بهمن ماه -29GMT22:44:59+00:00)

Applied Linear Statistical Models 5th Edition.pdf

پستتوسط biosta » 1392-اسفند ماه -5GMT10:08:27+00:00

لینک مربوط به کتاب مدل های خطی ( رگرسیون و طرح آزمایش ها ) حجم دانلود 50 مگا بایت

عضويت  / ورود

parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:55+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:06:55+00:00)

آموزش تئوری رگرسیون غیر خطی

پستتوسط biosta » 1392-اسفند ماه -16GMT23:55:43+00:00

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

قبليبعدي