اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

پاسخ

پستتوسط biosta » 1392-آبان ماه -20GMT22:30:44+00:00

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود
نوشته اصلی توسط NOVA*                         

عضويت  / ورود

نمونه فصل سه
ریاضی مشتق تمومید
احتمال قهرمانی فصل سه
ساعات مطالعه همچنان کم ونامنظم است
نمونه برام سخته حفظ کردنه فرمولاش
هرفصلیو میخونم فصل قبلی رو یادم رفته .دارم ناامید میشم
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

عضويت  / ورود
نوشته اصلی توسط nerci                         

عضويت  / ورود

آره منم همین جوری ام اما میگن واسه دور اول طبیعی هست!

دوره ای که برای کنکور می خواندم فکر کنم حدود 560 ساعت خواندم که به نظرم یک سوم یا بیشتر از یک سوم وقت را برای مرور و تست گذاشتم
( اشتباهم(یا با توجه به موقعیتی که بودم کار درستم !)نخواندن زبان بود که چون 4 ماه به کنکور مطالعه را شروع کردم و زبان در حد صفر بود ترجیح دادم برایش وقت نگذارم )
هر فصل که تمام می شد با شروع فصل جدید فصول قبلی را مرور می کردم ، گاهی انقدر مرور می کردم که شماره صفحات را هم حفظ شده بودم .
اما مسلما" روش مرورتان باید بگونه ای باشد که دانسته هایتان را بسنجید و نیز زیاد وقت ازتان نگیرد و ضمنا" مطالب با اهمیت بیشتر بیشتر مرور شود .
مرور به نظر من معنی ورق زدن و دیدن فرمول ها و نکات نیست ...مرور به معنی خواندن دوباره همه ی مطالب نیست
مرور به نظرم یعنی همان طور که موقع یادگیری فرمول ها را بر روی کاغذ می نویسید همان گونه هم موقع مرور عمل کنید منتها بدون نگاه به کتاب خودتان را بسنجید که چقدر به یادتان مانده .
دفتر خلاصه ها که بعد از تسلط نوشته می شود نیز برای مرور مناسب هست ...

نمونه گیری هر فرمولی که لازم به حفظ نیست ( هر چند که همان حفظ هم باید بصورت درکی باشد )
به تست های سال های قبل مراجعه کنید می تواند نوع مطالعه تان را جهت دهد .

آقااااااا من تو خونه بیکارم اما هرکار میکنم صبه بیشتر 9.30 نمیتونم پاشم زور بزنم روزی 3 تا 4 ساعت بخونم بم کمک کنید چطوری ساعت مطالعم بالا ببرم م م م م م م م؟؟؟!!!!!!!!!!

داری آمار احتمال قهرمانی میخونی؟جلد آبیه؟تمریناشم حل میکنی یا بدون تمرین جلو میری؟

نمونه فصل سه
ریاضی مشتق تمومید
احتمال قهرمانی فصل سه
ساعات مطالعه همچنان کم ونامنظم است
نمونه برام سخته حفظ کردنه فرمولاش
هرفصلیو میخونم فصل قبلی رو یادم رفته .دارم ناامید میشم
عضويت  / ورود
عضويت  / ورود

کتاب قهرمانی بعضی از تمرین هایش ارزشمند هستند که می تواند تست کنکور باشد و بعضی تمرین هایش هم وقت گیری هست یعنی بعضی از تمرین هایش نسبت به وقتی که گذاشته می شود ارزش ندارد.

روزی کمتر از 4 ساعت مطالعه نکنید یعنی هفته ای کمتر از 28 ساعت نشود ، به نظرم این کف هست و به نظرم مجموع هفته ای 35 ساعت مطالعه مفید ایده آل هست .

اگر دوباره داوطلب کنکور آمار زیستی بشوم و به خواهم از الان که مدت قابل توجهی زمان تا کنکور زمان هست ،
یک سوم وقتم را برای زبان می گذارم .
یعنی با هفته ای با 36 ساعت مطالعه مفید ، 12 ساعتش کاملا" مربوط به درس زبان انگلیسی هست .  

در مورد انگیزه چندین و چندین خط توضیح دادم که چه کار کنید ، فکر کنم طی یک ساعت گذشته بیشتر از 10 تا پست فقط در مورد انگیزه تایپ کردم
گفتم درس نخوانید ! اول بروید روی انگیزه هایتان کار کنید و تا قبل از این که نمیدانید دقیقا" هدفتان چیست و چرا می خواهید برای کنکور وقت بگذارید درس نخوانید
کلی در مورد کلاسور انگیزه ها مطلب نوشتم ...
گفته بودم مزایای ادامه تحصیل را برای خودتان لیست کنید
بروید به گروه آمار زیستی محل زندگی تان سر بزنید و با دانشجویانش صحبت کنید
تو اینترنت در مورد رشته ی امار زیستی جستجو کنید .
...

صحبت کردم که هر زمانی که می توانید ساعات مطالعه تان را افزایش دهید درس بخوانید
یا هر زمانی که احساس می کنید بهتر می توانید درس بخوانید همان ساعات و زمان ها از 24 ساعت را برای مطالعه بگذارید .
پس افزایش ساعات مطالعه تان زمان مناسب را بهتان خواهد گفت .
شب
نصف شب
صبح زود
بعد از ظهر

پیشنهاد من برای احتمال کتاب خلاصه مباحث جلد اول انتشارات پردازش هست البته بعد از آمار مقدماتی بهبودیان .
البته کتاب آمار مقدماتی بهبودیان با آن که به نظر ساده می آید و وقتی که تست های کنکور را با سوالات این کتاب و نکات این کتاب مطابقت می دهید به اهمیت این کتاب ساده و پایه در کنکور پی می برید .

بیشتر شما دوستان یا بهتره بگم همه ی شما دوستان آمار زیستی قبولید اما مهم رتبه و مهم سطح علمی که دارید هست
و یکی از علل تفاوت رتبه بین قبول شدگان کنکور نظم و استمرار در مطالعه هست
پس یادداشت ساعات مطالعه یکی از فوایدی که دارد ایجاد بیشتر نظم و استمرار در مطالعه هست .

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
ناپلئون بناپارت : اگر نیمی از لشگریانم ایرانی بودند  تمام دنیا را فتح میکردم...
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها: 2
Maryam-Mohammadian (1392-آبان ماه -20GMT22:38:50+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:03:20+00:00)
رتبه: 18.18%

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

تاريخ عضويت: 1391-مرداد ماه -5GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 151 بار
تشکر شده: 273 بار
امتياز: 8425

برای نویسنده این مطلب biosta:
Maryam-Mohammadian (1392-آبان ماه -20GMT22:38:50+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:03:20+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-آذر ماه -7GMT21:19:20+00:00

سلام.ميگم چه حسي بهتون دست ميده كه اصلا وقت درس خوندن نداشته باشيد؟!!!
آدم تنبلي مثل من بايد بين كار و درس حتما يكيو انتخاب كنه..اين حتما تو سرنوشتمه..من ميدونم...
خيلي احساس بديه موندن سر دوراهي

هرکسی را بایستی با خودش مقایسه کرد و مقایسه برای این فقط خوب هست که ببینیم کجا ایستاده ایم نه این که خود را بالاتر و پایین تر از دیگران بپنداریم
دوتا از هم کلاسی های من که دارند ارشد آمار زیستی مشهد درس می خوانند همسر دارند ، بچه دارند ، کارمند هستند و زندگی شان شهرستان هست و مرتب در حال رفت و آمد هستند
به نظر میاد دلایل محکمی داشته باشند اگر نخواهند درس بخوانند اما چرا با این شرایط با من همکلاسی شده اند؟
چرا؟
-چون وقتشان را کاملا" مفید استفاده می کنند ،
-چون انگیزه اش را دارند ( اگر به نوشته های چند ماه قبل من توجه کنید گفتم ،
شروع به درس نکنید!
تا وقتی که واقعا" تصمیم تان را نگرفتید شروع نکنید
فقط بروید دنبال این که چرا می خواهید ارشد قبول شوید
با قبول شدن چی بدست می آورید ،
اگر قبول نشوید چه کار می کنید
آیا به آنجا می رسید که بگویید با نصف شدن ظرفیت پذیرش باز هم بایستی به خواسته ام که قبولی ست برسم یا بهانه را ردیف می کنید ....
-چون باور کردند که می توانند ( همیشه گقتم قبولی از خودباوری شروع میشه )
- چون شروع نکرده جا نزدند ( از ترس شکست : بهتره اصلا" شروع نکنم تا شکستی هم نباشد ! )
-چون زندگی را تماما" راحت طلبی ندیدند ، ( به نظرم رشد در شرایط سخت بوجود میاد )
چون ...

پبامبر اکرم(ص) : روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید .
پبامبر اکرم(ص): اگر علم به ستاره پروین آویخته باشد مردان فارس به آن خواهند رسید .
آدولف هیتلر: اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر : اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند... بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است .

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -8GMT23:45:21+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:03:15+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -8GMT23:45:21+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:03:15+00:00)

کنکور

پستتوسط biosta » 1392-آذر ماه -12GMT19:47:49+00:00

[QUOTE=Immortal;385392]دوست عزیز شما 504 رو با لزگی بخون دیگه کمتر از 50 درصد نمی زنی تضمینی[/quote]

جواب : اگه تاقل رو هم بخونه میتونی بگی این حرف رو...لغاتش فراتر از 504 ه

[QUOTE=simin30;385522]29 هفته ديگر[/quote]

جواب : اینجوری میگی آدم استرس می گیره خب !!!

[QUOTE=biosta;385804]کاربر پرستو رتبه ی دو کنکور 92هست
زبان انگلیسی رو هم به گمانم 50 در صد زده بودند
صحبت هایشان ارزش مند هست و بسیار مفید حتما" گوش کنید
29 هفته ی دیگه که استرس نداره ، حتی خود جلسه کنکور هم استرس زیادی نداره
جو رو برای خودتون تغییر دهید ،
استرس کمش خوبه اما استرسی که باعث عدم انجام درست امور شود برای کسانی می تواند وجود داشته باشد که می خواهند تازه بروند کنکور بدهند برای ورود به دانشگاه
نه شما که تجربه دارید و کنکور تا به حال دادید و سنتان 18 سال نیست
حتی از یک زمانی به بعد من پیشنهاد می کنم که روز شما معکوس کنکور برای خودتان بزنید ، بعد با عبارت 29 هفته شما دچار استرس می شوید
در نگاه تان به کنکور تغییر ایجاد کنید با این طرز فکر نمی توانید در حد توانایی هایتان در جلسه کنکور حاضر شوید .
[/quote]

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -16GMT21:24:59+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:04:02+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -16GMT21:24:59+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:04:02+00:00)

Re: اطلاعاتی بسیار مفید برای کنکور ارشد آمار زیستی .

پستتوسط zheidari » 1392-آذر ماه -16GMT13:05:45+00:00

دوستان سلام
من به تازگی با سایت شما اشنا شدم د از این بابت بسیار خرسندم.
من امسال تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم و میخام شروع کنم.میخاستم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم که ایا الان دیر نیست و با توجه به اینکه 6سال از درس دور بودم امکان موفقیت برام هست؟
عضويت  / ورود

از راهنمایی شما دوستان سپاسگزارم

برای نویسنده این مطلب zheidari تشکر کننده ها: 2
Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -16GMT21:09:43+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:03:57+00:00)

zheidari
کاربر جدید
کاربر جدید

تاريخ عضويت: 1392-آذر ماه -10GMT17:49:20+00:00
تشکر کرده: 1 بار
تشکر شده: 4 بار
تشکر کرده: 1 دفعه
امتياز: 80

برای نویسنده این مطلب zheidari:
Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -16GMT21:09:43+00:00), parasto104 (1392-اسفند ماه -10GMT10:03:57+00:00)

پستتوسط Maryam-Mohammadian » 1392-آذر ماه -16GMT21:17:29+00:00

سلام دوست عزیز
به جمع کاربران سایت آمارگیران خوش آمدید
به نظرم اصلا برای شروع دیر نیست تا کنکور ارشد آمار زیستی بیشتر از 6 ماه زمان دارید که با یک برنامه ریزی دقیق و انتخاب منابع درست حتما حتما می توانید موفق باشید اگر سوال دیگری هست حتما در اینجا مطرح بفرمایید مسلما دوستان می توانند کمک خوبی برای شما باشند
موفق باشید
انجام پروژه های آماری
info.amargiran@gmail.com

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian تشکر کننده ها:
biosta (1392-آذر ماه -16GMT22:07:48+00:00)
رتبه: 9.09%

نماد کاربر
Maryam-Mohammadian
مدیر سایت
مدیر سایت

تاريخ عضويت: 1389-اسفند ماه -19GMT00:00:00+00:00
تشکر کرده: 432 بار
تشکر شده: 561 بار
امتياز: 61380

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian:
biosta (1392-آذر ماه -16GMT22:07:48+00:00)

پستتوسط biosta » 1392-آذر ماه -16GMT22:18:26+00:00

zheidari نوشته است:دوستان سلام
من به تازگی با سایت شما اشنا شدم د از این بابت بسیار خرسندم.
من امسال تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم و میخام شروع کنم.میخاستم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم که ایا الان دیر نیست و با توجه به اینکه 6سال از درس دور بودم امکان موفقیت برام هست؟
عضويت  / ورود

از راهنمایی شما دوستان سپاسگزارم

سلام ، اسفند ماه بود که سربازیم تمام شد
دقیق 4 ماه به کنکور مانده بود با خودم گفتم این مدت برای قبول شدن کمه ، بگذارم برای سال بعد ، بعد از چند روز کلنجار رفتن با خودم بالاخره شروع کردم  
اما خوشحالم که  همون اسفند ، چند روز بعد از اتمام سربازی ام شروع کردم به خواندن و نگذاشتم برای سال بعدش
چرا که به همین 4 ماه خواندن اصولی و مدون و منظم به همراه آگاهی از اصول برنامه ریزی و تست زنی و  استفاده از منابع درسی مناسب و...
باعث شد حتی با این که پایه درسی قوی نداشتم انتخاب اولم که مشهد بود قبول شوم .
همیشه گفتم و خواهم گفت ، قبولی از خودباوری شروع میشه .
باور کن که می توانی ، باور کن که لایق بهترین ها هستی .

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -16GMT01:01:34+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -16GMT01:01:34+00:00)

پستتوسط zheidari » 1392-آذر ماه -17GMT10:07:48+00:00

با سلام
از همه شما دوستان که سرشار از انرژی مثبت هستین بسیار ممنونم.
خانم محمدیان از انرژی فراوانی که به من دادین سپاسگزارم.
a جناب biostروزی چند ساعت مطالعه داشتین؟ میشه اگه زحمتی نیست منابع و برنامه ریزی خوبتون که منجر به موفقیت براتون شده رو در اختیارم قرار بدین.ممنونم

برای نویسنده این مطلب zheidari تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -17GMT12:41:20+00:00)

zheidari
کاربر جدید
کاربر جدید

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -17GMT12:41:20+00:00)

پستتوسط Maryam-Mohammadian » 1392-آذر ماه -17GMT13:03:57+00:00

zheidari نوشته است:با سلام
از همه شما دوستان که سرشار از انرژی مثبت هستین بسیار ممنونم.
خانم محمدیان از انرژی فراوانی که به من دادین سپاسگزارم.
a جناب biostروزی چند ساعت مطالعه داشتین؟ میشه اگه زحمتی نیست منابع و برنامه ریزی خوبتون که منجر به موفقیت براتون شده رو در اختیارم قرار بدین.ممنونم

دوست عزیز من واقعیت رو بیان می کنم واقعا برای شروع مطالعه برای کنکور ارشد زمان خوبی در اختیار دارید
من خودم برای کنکور آمار زیستی 2 ماه وقت گذاشتم با اینکه چند سال از زمان فارغ التحصیلی لیسانسم گذشته بود ولی تو این مدت جدی مطالعه می کردم منابعی که من مطالعه کردم به صورت زیر بود:

آمار ریاضی کتاب پارسیان
احتمال کتاب آمار مقدماتی بهبودیان
ناپارامتری کتاب بهبودیان که همزمان از کتاب ناپارامتری پیام نور تمرین را حل می کنم چون حل تمرین دارد
زبان کتاب لزگی البته با توجه به زبان کم فقط چند مهارت اول را توانستم بخوانم
طرح کتاب طرح پیام نور را مطالعه کردم با خلاصه ای از کتاب طرح مونت گومری
رگرسیون کتاب بازرگان لاری
ریاضی هم فقط سوالات سالهای قبل را خواندم
دو کتاب خلاصه نکات پردازش برای احتمال و آمار ریاضی خیلی کمک کننده است همچنین نمونه سوالات سالهای قبل کنکور ارشد از انتشارات پردازش خیلی برای آشنایی با سوالات سالهای قبل مفید است و حل تشریحی مناسبی دارد
از همه مهمتر مرور مطالب قبلی است و با توجه به زمان مناسب تا کنکور زبان را فراموش نکنید چون هم در جا به جایی رتبه کنکور خیلی مهم است هم بعد از قبولی زبان نقش مهمی در درس خواندن شما دارد
انجام پروژه های آماری
info.amargiran@gmail.com

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian تشکر کننده ها:
zheidari (1392-آذر ماه -20GMT08:31:18+00:00)

نماد کاربر
Maryam-Mohammadian
مدیر سایت
مدیر سایت

برای نویسنده این مطلب Maryam-Mohammadian:
zheidari (1392-آذر ماه -20GMT08:31:18+00:00)

پستتوسط zheidari » 1392-آذر ماه -17GMT19:24:42+00:00

سلام
ممنونم از پاسختون سرکار خانم محمدیان.
زبان و ریاضی رو در برنامم گنجوندم.فقط برای آمار از کجا شروع کنم.منظورم اینه که مثل دوران تحصیل باشه.یعنی اول امار و احتمال مقدماتی بعد امار ریاشی و بعد ناپارامتری و بعدطرح رو بخونم یا اینکه همشون رو با هم بخونم.
ممکنه  سوالاتم خیلی ابتدایی باشه ولی به من حق بدین.6 سال دور بودن از درس باعثشه.
ممنون از راهنمایی هاتون
zheidari
کاربر جدید
کاربر جدید

پستتوسط Maryam-Mohammadian » 1392-آذر ماه -18GMT18:28:33+00:00

zheidari نوشته است:سلام
ممنونم از پاسختون سرکار خانم محمدیان.
زبان و ریاضی رو در برنامم گنجوندم.فقط برای آمار از کجا شروع کنم.منظورم اینه که مثل دوران تحصیل باشه.یعنی اول امار و احتمال مقدماتی بعد امار ریاشی و بعد ناپارامتری و بعدطرح رو بخونم یا اینکه همشون رو با هم بخونم.
ممکنه  سوالاتم خیلی ابتدایی باشه ولی به من حق بدین.6 سال دور بودن از درس باعثشه.
ممنون از راهنمایی هاتون

این موضوع کاملا یک روش شخصی است برخی از دوستان تنوع در مطالعه را می پسندند و همه درسها را با هم شروع می کنند و برای هر درس در طول روز بر حسب اهمیت ساعت مطالعه تعیین می کنند من خودم برای ارشد این طور مطالعه کردم البته به جز طرح و رگرسیون که ابتدا رگرسیون را تمام کردم و بعد ساعات مطالعه طرح را جایگزین ساعات مطالعه رگرسیون کردم ولی بعضی از دوستان با این روش دچار سر در گمی می شوند و استرس تمام شدن درسها را دارند و فکر می کنند اگر یک کتاب را مطالعه کنند و کنار بگذارند آرامش بیشتری دارند به نظرم چند روز به طور امتحانی دو روش را امتحان کنید تا بدانید با کدام روش بهتر به نتیجه می رسید و راحت تر هستید.
اصلا این سوالات ابتدایی نیست و برای هر داوطلبی پیش می آید پس راحت سوالات خود را مطرح کنید
شاد و موفق باشید
انجام پروژه های آماری
info.amargiran@gmail.com
نماد کاربر
Maryam-Mohammadian
مدیر سایت
مدیر سایت

پستتوسط zheidari » 1392-آذر ماه -20GMT08:26:44+00:00

سلام دوست عزیز
از پاسخگویی صبورانتون ممنونم.
من با توجه به اینکه 2تا بچه کوچیک دارم و نمیخام از وقتی که مال اوناست بزنم، روزی 6ساعت بیشتر وقت برای مطالعه ندارم. که با راهنمایی های شما و توکل بر خدا برنامه ریزی کردم.و با توجه به تاکید دوستان بر زبان،1 ساعت برای زبان (کتاب 504)و 2 ساعت برای ریاضی(پردازش) و 3 ساعت برای اماروقت گذاشتم.تا خدا چی بخاد
برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم.

برای نویسنده این مطلب zheidari تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -21GMT12:57:39+00:00)

zheidari
کاربر جدید
کاربر جدید

Maryam-Mohammadian (1392-آذر ماه -21GMT12:57:39+00:00)

پستتوسط Maryam-Mohammadian » 1392-آذر ماه -21GMT12:57:30+00:00

سلام
به نظرم با توجه به زمان باقی مانده تا کنکور روزی 6 ساعت زمان خوبی است اما در ماههای آخر زمان مطالعه را بیشتر کنید تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید اگر من می خواستم برای 6 ساعت زمان بندی انجام دهم به شکل زیر زمان بندی می کردم:
1 ساعت ریاضی
1.5 زبان
3.5 آمار
اما باز هم اگر زبان شما در سطح خوبی است همین یک ساعت کافی است اما برای ریاضی کنکور آمار زیستی مطالعه روزی یک ساعت به نظر من کافی است.
انجام پروژه های آماری
info.amargiran@gmail.com
نماد کاربر
Maryam-Mohammadian
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان واسه آزمون ناپارا اینجا کلیک کنید

پستتوسط biosta » 1392-دي ماه -3GMT18:32:39+00:00

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط biosta » 1392-دي ماه -3GMT18:34:36+00:00

سلام آقای Bio
کتاب پردازشی که گفتین واسه احتمال خیلی خوبه منظورتون احتمال و کاربرد تالیف عبدالرضا محمدی؟جلد اول؟ یا اینکه آمار و احتمال محسن راد هست؟یه خلاصه از مباحث هست همراه با تست!
آره؟

کلیک کنید

عضويت  / ورود

سلام بر همه
دوستان به سایت سنجش پزشکی سر زدید؟
کم کم اطلاعیه هاشون بیشتر میشه، سر بزنید!!!
اطلاعیه ها شروع شده ها !!!!

عضويت  / ورود

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

پستتوسط biosta » 1392-دي ماه -3GMT18:35:53+00:00

اطلاعاتی بسیار مفید  برای کنکور ارشد  آمار زیستی
پيوست ها
46901409023669425060.jpg
46901409023669425060.jpg (74.18 KiB) بازديد 5154 بار

برای نویسنده این مطلب biosta تشکر کننده ها:
Maryam-Mohammadian (1392-دي ماه -5GMT17:26:33+00:00)

نماد کاربر
biosta
مدیر تالار کارشناسی ارشد
مدیر تالار کارشناسی ارشد

بالا

Maryam-Mohammadian (1392-دي ماه -5GMT17:26:33+00:00)

قبليبعدي

بازگشت به آزمون کارشناسی ارشد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان